Laenud.eu

Refinantseerimislaen

x.

Refinantseerimislaen Internetist


Refinantseerimislaen on selline laen, millega saad finantseerida olemasolevaid liisinguid ja laene. Võib juhtuda, et jääd autoliisingu või kodulaenu tagasi maksmisega natukene viivitusse. Läheb paar nädalat või 1 kuu üle. Sellisel juhul võib tekkida mõte refinantseerida laenumakseid. Sellisteks puhkudeks refinantseerimislaen ongi. Refinantseerimislaen tuleks võtta varakult, sest kui sellega viivitada ja tekivad maksehäired, siis refinantseerimislaenu võtta ei saa. Pangad lihtsalt ei anna maksehäirega indiviidile laenu.

Refinantseerimislaen on võimalik võtta internetist. Bigbank, Smsraha pakuvad refinantseerimislaenu digitaalselt.

Kui kiiresti saab refinantseerimislaenu kätte?


Refinantseerimislaenu laenu saab kätte samal päeval või järgmisel päeval.

Refinantseerimislaen on digitaalselt taotletav laen. Seega, laenutaotlus vaadatakse läbi elektrooniliselt ja väga kiiresti. Kuna tegu on ilma tagatiseta laenuga, siis väljastatakse laen kiireimi.

Kellele refinantseerimislaen on mõeldud?


Refinantseerimislaen on mõeldud kõigile Eesti kodanikele, kes on täisealised ja kellel on käesoleval hetkel jooksvaid laene ja liisinguid. Täpsemad nõuded refinantseerimislaenu taotlejale:

Refinanteerimislaenu saab kasutada ka järelmaksu finantseerimiseks.

Mis suuruses refinantseerimislaen on?


Refinantseerimislaen on alates 500 eurot ja suurim summa, mida pakutakse on 15000 eurot. Intressimäärad algavad 10-15 protsendist. Refinantseerimislaen on:

Refinantseerimislaen on ilma tagatiseta. On mõni üksik erand, kus refinantseerimislaenu saab võtta tagatisega.

Laenud koos lisainfoga


Siit leiad laenud. Tegemist on ilma tagatiseta laenudega (välja arvatud hüpoteeklaen).

2021 Laenud