Laenud.eu

Kiirlaen

Kiirlaenud internetist

Kellele kiirlaen on mõeldud?


Kiirlaen on laen hädajuhtumiteks. Kui Vajad kiiresti lisaraha, siis aitab kiirlaen. Kiirlaen on mõeldud inimestele, kes ei soovi end aastateks siduda väikelaenu maksegraafikuga ja vajavad kiirelt raha konkreetse ostu sooritamiseks. Seejärel on neil soov kiiresti, 1-6 kuuga laen tagasi maksta.

Kiirlaen on väiksemas summas laen, 50€-1000€. Tagasi maksmiseks on aega kuni 6-12 kuud. Kiirlaen on lühiajaline laen. Lühiajalistel laenudel on kaks põhiliiki: arvelduslaen (arvelduskrediit) ja käibekapitali laen. Siin kohal tuleb meeles pidada, et eri panakdes nimetatakse neid laene erinevalt, samuti võib samanimelisel laenul olla igas pangas ise sisu. Sama kehtib finantsettevõtete puhul. Mõni väikelaen võib olla kiirlaenu sisuga ja mõni kiirlaen võib olla väikelaenu sisuga.

Kui suured on kiirlaenu tasud?


Kiirlaenu tasud ei ole summana määratletud nagu väikelaenu puhul. Näiteks väikelaenu tasu võib olla 35€. Kiirlaenu tasu on protsent laenusumma suurusest. Näiteks tasu 1-5% laenusumma suurusest on praktikas levinud.

Kiirlaenu peamine tasu on väljamaksetasu. Kui soovite laenu välja kanda, siis küsitakse tasu. Eraldi lepingutasu enamikud kiirlaenupakkujad ei küsi, sest kõrgemat sorti intressimääraga on enamus tasud kaetud.

Kiirlaenud internetist


Kas kiirlaenu saab internetist? Jah, saab küll. Kõik kiirlaenud on võimalik võtta internetist.

Kiirlaenu saamiseks internetist on vaja kasutada id-kaarti või mobiil-id rakendust.

Millised on kiirlaenupakkujad?


Kiirlaenupakkujad on kõik laenukontorid, kes lubavad samal päeval raha teie pangakontole kanda. Targem oleks vaadata kiirlaenu selle järgi, millised on soodsamad kiirlaenupakkujad.

Soodsamad kiirlaenupakkujad on Bondora, Credit24 ja Credit.ee, kes annavad lühiajalist laenu intressimääraga 15-25%.

Laenud koos lisainfoga


Siit leiad laenud. Tegemist on ilma tagatiseta laenudega (välja arvatud hüpoteeklaen).

2021 Laenud