Laenud.eu

Autolaen

×

Tagatiseta Autolaen


Tagatiseta autolaen annab teile võimaluse kiiremini osta eelistatud auto. Autolaen erineb autoliisingust. Autolaenu võttes ei küsi laenuandja, mis autot soovite osta. Suur pluss on ka selles, et kasko pole kohustuslik. Seega, saad vabalt valida, kas võtta kasko või mitte. Muidugi soovitame kaskot kasutada, aga autolaenu puhul sul on vabad käed ise otsustada, kasko üle.

Kas pakutakse tagatisega autolaenu? Tagatisega autolaen on olemuselt juba liising.

Kui kiiresti saab autolaenu kätte?


Autolaenu saab kätte täna või homme. Ehk siis sama kiiresti kui väikelaenu.

Kõige kiiremini saad autolaenu kui taotled internetist. Coop, TF Bank ja ülejäänud pangad pakuvad võimalust internetist autolaenu võtta.

Autolaen sõidukile


Autolaen sobib auto ostmiseks. Lisaks on võimalik autolaenu kasutada näiteks ATV, mootosõiduki või paadi ostmiseks. Ilmekam oleks, kui autolaenu nimi oleks motolaen, sest autolaenu eest saab kogu mototehnikat osta. Aga küllap on autolaen turunduslikult parem nimi ja seega reklaamivad pangad sõiduki ostmiseks mõeldud laenu autolaenuna.

Autolaen on kõige mõtekam võtta kevadel või sügisel, sest siis on lepingutasu 0€ paljude autolaenupakkujate juures.

Kellele on autolaen mõeldud?


Enim eelistatud viis auto ostmiseks on autoliising. Autoliising on ka kulude mõistes soodsam kui autolaen, sest autolaen on tehniliselt tagatiseta laen. Tagatiseta laenud on kõrgema intressimääraga kui liisingud. Aga kellele on autolaen mõeldud? Juhul kui sa ei taha autoliisingut võtta või sulle ei pakuta sobivat autoliisingut, siis tulebki mängu autolaen. Autolaenu saavad võtta kõik täisealised Eesti kodanikud, kes on täitnud laenutaotluse ja läbinud krediidivõimekontrolli. Seda teeb pank, kui saadate oma andmed talle..

Enne autolaenu taotlemist on vaja 6 kuud püsivat sissetulekut. Kui suudad 6 kuud head palka teenida, siis on võimalik autolaenu parema intressiga saada.

Laenud koos lisainfoga


Siit leiad laenud. Tegemist on ilma tagatiseta laenudega (välja arvatud hüpoteeklaen).

2021 Laenud